19.2 C
Pristina
Wednesday, June 7, 2023

Kush tha që BMW nuk është për dimër: Shikoni si e ngreh një kamion në mes të borës

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një video është bërë virale në internet, derisa një veturë e markës BMW ngreh një kamion në mes të rrugës plotë borë.

Veturat BMW është një ndër markat më të dashura për shoferët në botë por edhe në Kosovë.

Me këtë markë shpesh bëhet shaka, ku shkruhet se një veturë BMW nuk bën që të vozitet në dimër dhe kur ka borë, pasi që rrëshqet shumë lehtë dhe nuk mund të ecë në shpejtësi.

Mirëpo një video në rrjetet sociale e ka dëshmuar të kundërtën. Në pamjet e publikuara shihet një veturë BMW X5 duke e bartur një kamion në mes të rrugës me borë, kamion i cili kishte ngecur për shkak të ngricave.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -