12.5 C
Pristina
Friday, February 23, 2024

Lutfi Haziri publikon një fotografi të rrallë me Ibrahim Rugovën

Rekomandime

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri e ka publikuar një fotografi me presidentin Ibrahim Rugova.

Postimi i Hazirit vjen në 31 vjetorin e themelimit të LDK-së, ndërsa ai e ka përshkuar me një fjali fotografinë me Rugovën, raporton Gazeta Express.

“31 vjet. Besë dhe Shpresë për Republikën!#LDK”, ka shkruar Haziri.

Në përvjetorin e themelimit të partisë, anëtarët e Kryesisë së LDK-së sot i kanë pasur disa aktivitete, ndërsa e kanë nisur ditën me homazhe te varri i presidentit Rugova.

https://www.facebook.com/hazirilutfi/posts/5089785371061821

Më shumë artikuj

Të fundit