11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Më në formë se kurrë, Anita Haradinaj ç mend rrjetin me rrobabanjo (Foto)

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Pas një viti shumë të ngarkuar, familja Haradinaj ka nisur më në fund pushimet në bregdetin shqiptar.

Bashkëshortja e Ramush Haradinaj, Anita së bashku me tre fëmijët e saj ka zgjedhur që t’i kalojë pushimet në jug të Shqipërisë ku dhe është fotografuar me rrobabanjo.

Anita ka tërhequr vëmendjen e pushuesve me format e saj dhe në disa foto të publikuara nga ‘Tirana Post’ ajo shfaqet si rrallëherë e veshur me rrobabanjo bardhë e zi.

41-vjeçarja shfaqet më në formë se kurrë teksa mundohej të rregullonte çadrën e plazhit. Siç ka rrëfyer më parë, ajo fizikun e ka të trashëguar, por kujdeset edhe vetë pasi bën vrap çdo ditë.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img