30.7 C
Pristina
E premte, 1 Korrik, 2022

Mesazhi i tifozit kosovar që u bë viral në Angli

Rekomandime

Kosova sonte është mposhtur 5-3 si mysafire në Angli, në një ndeshje mjaft interesante ku nuk munguan golat, drama dhe paraqitja e mirë, sidomos në pjesën e dytë.

Por, përveç ndeshjes, anglezëve u ka lënë përshtypje edhe një mesazh i një tifozi kosovar.

Në shumë faqe në Twitter, është shpërndarë foto me mesazhin ku shkruan:

“Falë jush, ne sot luajmë kundër jush.

Përgjithmonë mirënjohës për ju, Anglia jonë e dashur”, shkruan në mesazh.

Më shumë artikuj

Të fundit