15.5 C
London
E shtunë, 16 Tetor, 2021

Moment rrëqethës kur fëmija sheh për herë të parë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Ky fëmijë është duke parë pastër për herë të parë dhe reagimi i tij të bën të qash.

Fëmija kishte pasur probleme me shikimin duke mos parë në mënyrë të pastër, por pasi që vendos syzet ai arrin të shohë për herë të parë babin e tij.

Në videon më poshtë do shihni momentin rrëqethës dhe emocionues kur fëmija vendos syzet sheh prindërit e tij dhe ai fillon të shikojë i habitur përreth dhomës, raporton “Daily Mail Video”, transmeton Lajmi.net.

Theo kishte lindur me ‘cataracts’ perde në të dy sytë, gjë që ka shkaktuar turbullim në shikimin e tij. Nëna e tij e kishte vërejtur këtë problem qëkur ai ishte 6 muajsh. Pasi që u diagnostikua ai hyri në operacion për të larguar ‘perden’ dhe ia zëvendësuar lentet me ato artificiale. Operacion i cili zgjati 5 orë dhe që ishte i suksesshëm.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img