20.9 C
Pristina
Saturday, April 6, 2024

Nasim Haradinaj i përgjigjet Parim Ollurit: Kur të aderon nëna juaj në Listën serbe, do ma lehtësoj edhe mua

Rekomandime

Nënkryetari i OVL të UÇK-së Nasim Haradinaj, ka reaguar ashpër ndaj gazetarit Parim Olluri, i cili duke aluduar për aderime në partitë politike, ka përmendur edhe Haradinajn.

Olluri kishte thënë se Haradinaj mund të aderojë te Lista Serbe.

- Advertisement -

E Haradinaj ka thënë se Olluri i bën nder sa herë që e përmend atë.

Ai ka thënë se i bën nder edhe refuzimi i Listës serbe, teksa ka akuzuar Ollurin për bashkëpunim me Srspkan, përcjell Bota sot.

“Po shpresoj dhe po pres që, kur të ju aderon nëna juaj do ma lehtësoj lehtësoj futjen në listë…”, ka shkruar Nasim Haradinaj në një postim në Facebook.

- Advertisement -

Postimi i plotë:

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit