20.9 C
Pristina
Friday, September 15, 2023

Për 15 minuta u shitën të gjitha biletat për ndeshjen Kosovë-Çeki

Rekomandime

Federata e Futbollit të Kosovës ka bërë të ditur se vetëm pas 15 minutave, janë shitur të gjitha biletat për ta parë ndeshjen që do të zhvillohet midis Kosovës dhe Çekisë.

- Advertisement -

Kujtojmë se biletat kanë dalë në shitje sot (e hënë) rreth orës 15:20, njofton Klan Kosova.

“Faqja që i ka shitur biletat ‘tiks.app’, ka shkruar në rrjetet sociale se janë bërë në ueb-faqen e tyre afro dy milionë klikime për 20 minuta”.

Ndeshja Kosovë–Çeki zhvillohet më 7 shtator në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit