13.1 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Për pak e goditi për vdekje: Reagimi i shoferit do të ju lë pa frymë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Djaloshi u përpoq të kalonte nëpër rrugë pa i kushtuar vëmendje veturës së zezë, e cila kaloi shumë afër tij me shpejtësi tepër të madhe.

Kur e ka parë veturën, djali i vogël është munduar të i ikë por pa sukses. Për fat të mirë në timon ka qenë një shoder që ka ditur në mënyrë shumë të shkathët të i largohet pëlrplasjes fatale dhe i vogli kaloi pa asnjë lëndim.

Në vijim shihet se si një veturë tjetër ndalon para të djalitë nga ku dalin dy meshkuj dhe e përqafojnë.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img