-3.1 C
Pristina
E martë, 7 Shkurt, 2023

Vuçiq bëhet qesharak: Këtë spec s’guxon ta provojë askush, por unë do ta bëj

Rekomandime

Presidenti serb Aleksandar Vucic postoi në profilin e tij në Instagram një video të shkurtër, ku ai bëri një vizitë një familjeje në komunën e Knjazhevacit.

Në këtë familje Vuçiq u prit me drekë, ku ishin shërbyer ushqime tradicionale.

E në videon e publikuar në Instagram, Vuçiq shihet para një tryeze me disa lloje ushqimesh, ndërkohë teksa mban një spec djegës në dorë thotë se “ askush nuk duhet ta provojë”.

Më pas trimërohet duke thënë se do ta provojë.

“Unë do ta provojë dhe do të kem sukses”, thotë Vuçiq.

 

View this post on Instagram

 

Predsednik Vučić danas u nenajavljenom obilasku Srbije.

A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) on

Më shumë artikuj

Të fundit