2.2 C
Pristina
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Po xhironte me dron oborrin e fqinjit, ai i zemëruar i del me pushkë dhe e rrëzon në tokë

Rekomandime

Dronët janë pajisje të shkëlqyera për të marrë pamje të mrekullueshme nga ajri, por jo të gjithë janë të mrekulluar me këtë robot të vogël fluturues, dhe kjo video është vërtetim për këtë.

Përkatësisht, një njeri vendosi të ndizte pak dronin e tij të ri dhe të kapte disa pamje nga ajri. Kur droni fluturoi mbi oborrin e fqinjit të tij, duke incizuar shtëpinë dhe oborrin e tij të bukur, pronari i tij nuk mund as ta imagjinonte që fqinji i tij të mos ishte një tifoz i këtyre mjeteve të vogla.

Fermeri i zemëruar në pamje shihet me pushkë duke gjuajtur në drejtim të dronit.

VIDEO

 

Më shumë artikuj

Të fundit