11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Publikohen pamje të rralla të shkatërrimit të bazava ushtarake serbe nga NATO

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Pamje të rralla filmike janë publikuar nga “Zastava Film”, në 20 vjetorin e bombardimeve të NATO-së mbi Jugosllavinë, shkruan FMimages.net

Që nga Beogradi deri në Gjilan, kudo baza shihen bazat serbe të shkatërruar nga bombat e avionëve të NATO-së në vitin 1999.

 


NATO nuk kishte bombarduar pothuajse të gjitha bazat dhe infrastrukturen e ushtrisë serbe në Kosovë, Serbi, Mal të Zi dhe Vojvodinë.

Në video shihen pasajot e bombardimit të avionëve të NATO-së mbi bazatë serbe.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img