9.6 C
Pristina
Monday, February 26, 2024

Serbi: Grushta e shkelma pas një goli të diskutueshëm

Rekomandime

Pamje aspak sportive na vijnë nga Superliga e Serbisë, në sfidën mes Metalacit dhe Batçkës, takim i përfunduar me fitoren e të zotëve të shtëpisë me shifrat 2-0.

Një sherr i madh u zhvillua në pjesën e parë. Markoviç i Baçkën mbetet i shtrirë në fushë dhe lojtarët që të ndihmohet shoku i tyre duke kërkuar ndërprerjen e ndeshjes.

Mirëpo Gërboviç, u ikën mbrojtësve kundërshtarë dhe shënon gol.

I gjithë ekipi kundërshtar ndjek Gërboviç në fushë duke e goditur me grushte e shkelma, ndërsa më pas nis një sherr masiv, që përfundon me 4 kartonë të kuq dhe trajnerin e Batçkës jashtë stolit.

Më shumë artikuj

Të fundit