12.3 C
Pristina
Wednesday, September 27, 2023

Ukë Rugova vallëzon për Vjosa Osmanin (VIDEO)

Rekomandime

Rexhep Canolli nga Marevci i Prishtinës, e ka pritur me entuziazëm dhe gëzim nominimin nga ana e LDK-së, Vjosa Osmanin për Kryeministre të Kosovës.

Në këtë aheng ishte i pranishëm edhe djali i Presidentit historik të Kosovës, Ukë Rugova, njofton Klan Kosova.

- Advertisement -

Klan Kosova ka siguruar një video ku ai shihet duke vallëzuar në këtë aheng që është mbajtur në “Odën e Gollakut”, në Prapashticë.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit