9.6 C
Pristina
Monday, February 26, 2024

Video e rrallë: Kështu ushtrojnë forcat speciale dhe komando të Shqipërisë

Rekomandime

Është Olta Xhacka që ka publikuar një video në Facebook e që është shikuar e shpërndarë shumë.

“Kjo është vetëm 1 ditë nga kurset e Forcave Speciale dhe Komando që zgjasin rreth 6 muaj. 6 muaj sfilitës, duke sfiduar aftësitë ekstreme fizike dhe psikologjike, në kushte mbijetese, nga ku dalin më të mirët”, ka shkruar ajo në postim.

Ndiqeni videon dhe kuptoni më shumë.

Do të ndiheni krenar me forcën më të re të NATO-s, Shqipërinë.

Më shumë artikuj

Të fundit