16.3 C
Pristina
Saturday, June 10, 2023

Vritet me armë 34 vjeçari, trupi i tij gjendet në kanal

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një vrasje ka ndodhur këtë pasdite në një fshat të Mirditës në rrethana ende të paqarta.

Policia ka njoftuar se një 34 vjeçar është vrarë me armë zjarri, por ende pa dhënë asnjë detaj sesi ka ndodhur ekzekutimi.

- Advertisement -

Ndërkohë është mësuar identiteti i viktimës, i quajtur Eri Zefi, banues në Kurbin. Trupi i tij është gjetur në një kanal.

Njoftimi i policisë:

Në fshatin Zall Xhuxhë në Fan – Mirditë, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi E.Z. 34 vjeç, banues në Kurbin.

Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

- Advertisement -

Nga forcat policore të Komisariatit të Policisë Mirditë në mbështetje edhe nga forcat policore të Drejtorisë, po bëhet krehja e zones me qëllim kapjen e autorit

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -