Berisha publikon videon! Baton Haxhiu dhe Gent Cakaj në lokalin e turkut të famshëm

0
201

Ish- kryeministri Sali Berisha ka postuar një video që ia kanë përcjellë në median sociale, ku duket gazetari Baton Haxhiu si dhe Ministri i Jashtëm në detyrë i Shqipërisë Gent Cakaj.

Berisha i referohet “qytetarit dixhital” i cili deklaron se pamjet janë bërë këtë të mërkurë në lokalin e kuzhinierit të famshëm turk Nusret Gökçe në stamboll.

Ja çfarë shkruan Berisha:

Baton Stanishiqi dhe çiraku i tij, sugari bis i Edvinit, Cakaj sot ne Stamboll tek Nusreti!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor! Shpresoj t’ia keni kaluar mire. Me sollen 2 video te shkurtra, ku jane Baton Haxhiu me Gent Caken ne Stamboll. Vendndodhjen ma shpjeguan si lokali i Nusretit te famshem, ku vjen fatura 1000 euro. Videot jane bere sot.