16.6 C
London
E martë, 26 Tetor, 2021

Ishte rastësisht në vendin e ngjarjes, polici e neutralizoi njërin nga të dyshuarit te Lagja e Spitalit

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Një përleshje me armë ka ndodhur në Lagjen e Spitalit ku kanë mbetur të plagosur 3 persona ndërsa një tjetër ka ndërruar jetë.

Sipas raportimit të Policisë së Kosovës për lajmi.net, në vendin e ngjarjes rastësisht ka qëlluar një polic i cili ka arrestuar dhe e ka mbajtur në kontroll njërin nga të dyshuarit në këtë rast.“Një informatë tjetër është se ka qenë intervenimi i një polici që ka qenë rastësisht duke kaluar në vendin e ngjarjes i cili e ka neutralizuar njërin që ka qenë me armë të shkurtë, ka arritur ta arrestoj, t’ia marrë armën dhe ta mbajë nën kontroll”, tha zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi për lajmi.net.

Vlen të theksohet gjithashtu se në lidhje me këtë rast janë arrestuar 3 persona deri më tani.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img