6.1 C
Pristina
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Mos e provoni këtë në shtëpi: Ja si digjen pjesët e shkrepëses në shishe të ‘Coca Cola’-s

Rekomandime

Një person po krijon fishekzjarre të personalizuara, me ndihmën e shkrepëseve të thyera dhe ‘Coca Cola’-s.

Ndonëse i duheshin orë të tëra për t’i përshtatur kokat e shkrepëses ndërmjet vete, mundi i tij duket se do shpërblehet dhe do përkthehet në argëtim, shkruan Daily Mail.

Personi në fjalë, identiteti i së cilit është bërë i ditur, i ka futur këto pjesë shkrepëse në shishe të xhamit të ‘Coca Cola’-s me kapacitet 0,25 l.

Ndiqeni videon e mëposhtme për ta zbuluar se çfarë ndodh.

Më shumë artikuj

Të fundit