8.6 C
Pristina
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Ndërron jetë Ajnishahe Halimi

Rekomandime

Ka ndërruar jetë sot anëtarja e PDK-së, Ajnishahe Halimi.

Lajmin për këtë e ka bërë të ditur familja e të ndjerës.

Varrimi do të bëhet sot, në orën 17:00, në fshatin Gurelez (Kozhicë).

Halimi, ditë më parë kishte bërë të ditur se është e sëmurë tash e një kohë.

“Ka nje kohe qe gjendja ime shendetesore eshte jo stabile, ky eshte fakti qe nuk kam qene prane jush! Pavaresisht kesaj gjendje une nuk dorezohem as me vullnet as me guxim… Por do t’ju mungoj edhe nje kohe se tash mora forcen dhe besimi tek vetja qe te filloj nje trajtim tjeter. Ju uroj gjithe te mirat”, kishte shkruar ajo.

Më shumë artikuj

Të fundit