6.1 C
Pristina
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Pamjet që po bëjnë xhiron e botës, kur shokët e ngushtë takohen në rrugë – nuk mund të ndalen duke u përqafuar

Rekomandime

Një video amatore që po qarkullon në rrjetet sociale po bën xhiron e botës, kjo për faktin se në të shfaqen dy djem të moshës dyvjeçare të cilët me sa duket ishin përmalluar për njëri-tjetrin, sepse në momentin që takohen nuk mund të ndalen duke u përqafuar.

Michael Cisneros ka shpërndarë videon emocionuese të Maxwell dhe Finnegan, të cilët vrapojnë në përqafim të njëri-tjetrit në një rrugë në qytetin e New Yorkut.

E prej se është shpërndarë videoja është shikuar nga më shumë se 11 mijë persona dhe ka nxitur mijëra komente pozitive, duke thënë shumica se ata duhet të shërbejnë si model edhe për të rriturit.

Ata janë takua për herë të parë një vit më parë dhe sipas babait të Cisneros që deklaroi për ABC News, prej atëherë dyshja janë bërë të pandashëm.

Më shumë artikuj

Të fundit