18.6 C
Pristina
Wednesday, June 7, 2023

Rrëfehet 16-vjeçarja që u përdhunua në Kamenicë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Në Kamenicë një e mitur është mbyllur në shtëpi e traumatizuar dhe e frikësuar.

16-vjeçja po thotë se nuk po vë gjumë në sy që prej ditës kur një i rritur e përdhunoi seksualisht.

I akuzuari për dhunim ndodhet në arrest shtëpiak.

Kronikë e përgatitur nga gazetari Flamur Gajtani.

- Advertisement -

“Ma nali kerrin te kamtë edhe veç e ktheva kryet me pa kush është, më tha hyp në kerr ndërsa unë i thash jo. Me ka shti mbrapa me kerr. Më ka çu te Hotel Lata”, ka thënë e dhunuara.

Ndërsa nëna e saj tregon se atë natë vajza nuk ka fjetur fare.

Për këtë njëjtë pohon edhe viktima.

Ndërsa familja e të dyshuarit ka mohuar të ketë kryer veprën.

- Advertisement -

I dyshuari po mbahet në arrest shtëpiak pasi i është shqiptuar masa e arrestit prej 30 ditësh.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -