Thaçi bashkë me Endritin në stadium: Sot dhe përgjithmonë, jemi bashkë me ju!

0
170

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar sot për në Çeki për të ndjekur nga afër lojën e përfaqësueses së Kosovës.

Thaçi ka publikuar një video nga stadiumi ku shihet në shoqërimin e djalit të tij, Endriti, transmeton Zëri.info

Presidenti i vendit nga atje i ka dhën mbështetje “Dardanëve”.

“Sot dhe përgjithmonë, jemi bashkë me ju! Suksese, djema!”, ka shkruar Thaçi në videon e publikuar para pak minutash.

 

View this post on Instagram

 

Sot dhe përgjithmonë, jemi bashkë me ju! Suksese, djema!

A post shared by Hashim Thaçi (@hashimthaciofficial) on