21.9 C
Pristina
Friday, April 12, 2024

Video/ 10 vjeçarja martohet me një 22 vjeçar, ja pamjet shokuese

Rekomandime

Një video ku tregon martesën e një 10-vjeçareje me një 22 vjeçar është bërë virale në rrjet.

- Advertisement -

Si çdo nuse vajza është e veshur më një fustan të bardhë dhe e ulur përkrah burrit 22 vjeçar. Në video dëgjohet edhe një klerik i cili kryen celebrimin e martesës.

Në dhomë janë edhe të afërmit e vajzës që nuk e kundërshtojnë aspak këtë martesë por në momentin që vajza thotë po, të gjithë festojnë.

Videoja solli reagime të shumta, duke bërë që Gjykata e provincës Kohgiluyeh dhe Buyer Ahmad, ku është zhvilluar ceremonia, ka vendosur të anulojë bashkimin mes të dyve, derisa trupi gjykues të shprehet për rastin.

- Advertisement -

Në qoftë se do të shpallen fajtorë, prindërit e vajzës, burri dhe kleriku atëherë ata rrezikojnë 6 muaj deri në 6 vite burg.

Ju ftojmë të shikoni videon e cila është bërë virale në rrjet:

- Advertisement -

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit