8.1 C
Pristina
E premte, 7 Tetor, 2022

Horoskopi- sot mund të lind një pasion i ri

Rekomandime

Dashi

Mëngjesi i kësaj të premteje do të jetë shumë i dobishëm, ndërkohë që lodhja do të ndihet gjatë pasdites. Mund të hidhni një hap përpara sa i takon kontakteve, mjafton që të merrni vendime të kontrollura. Udhëtimet dhe miqësitë janë mjaft të favorshme. Në dashuri do të kthehet pasioni.

Demi

Jeni në fazë rimëkëmbjeje dhe paratë nuk do ju mungojnë. Do ju duhet që të bëni blerje, por jeni të detyruar që të shtyni gjithçka për në një moment tjetër. Në dashuri përmirësimet janë të ndjeshme, por nuk shmanget mundësia që të përballeni me një të papritur.

Binjakët

Hëna do të jetë në shenjën tuaj dhe mbështetja nuk do ju mungojnë. Mos u përhumbni mes shumë gjërave që keni për të bërë. Në familje klima do të jetë e qetë, ku me shumë mundësi do ju duhet që të zgjidhni disa probleme në çift. Keni patur debate me njeriun e zemrës dhe ka ardhur momenti për tu sqaruar.

Gaforrja

Dashuria do të jetë protagoniste e ditës. Një pasion i ri mund të lindë papritur. Pavarësisht lodhjes suaj, rezultatet e mira nuk do të vonojnë që të vijnë. Do keni hënën në anën tuaj dhe situata do të përmirësohet.

Luani

Do të ndioheni në formë të mirë fizike. Mundohuni që të përfundoni gjithçka që keni lënë pas dore gjatë ditëve të fundit. Javët e fundit kanë qenë të mbushura me beteja dhe tashmë ka ardhur koha për një pushim. Në punë do të vlerësohen zgjedhjet e vështira.

Virgjëresha

Nuk jeni në formë, pasi ka diçka që nuk shkon. Jeni duke përjetuar një pështjellim ndjenjash dhe kjo gjë do të ndikojë në jetë në çift. Kjo është edhe arsyeja se pse jeni më pak të qetë. Jeni nervoz dhe të mbushur me dysjhime, por me kalimin e kohës situata do të përmirësohet.

Peshorja

Në raportin në çift rrezikoheni që të dominoheni nga emocionet, njëlloj si dhe në punë. Të rejat e fundit që do të lindin, do ju dhurojnë jo pak energji. Mundohuni që të jeni të vendosur dhe të sigurtë në venten tuaj, në mënyrë që të mos akumuloni mllef në dashuri. Nëse njeriun e zemrës e ndejeni të largët, përgjegjësinë kërkojeni edhe te vetja.

Akrepi

Fundjava që po afron do të jetë e mbushur me emocione. Hëna do të kalojë në shenjën tuaj dhe do të zgjidhë çdo lloj problemi, sidomos nëse keni passur debate në raportin në çft. Doni të ndiheni të dobishëm dhe të ndërtoni diçka të rëndësishme, por dhet t’iu besoni njerëzve të tjerë, pasi nuk mund të bëhet çdo gjë vetëm.

Shigjetari

Ju pret një ditë e ngarkuar, për shkak të ndikimit të kundërt të Hënës. Kujdes maksimal duhet të tregoni në të gjitha situatat. Nëse keni përgjegjësi të shumta, shtyjini për më vonë. Vendime lidhur me ndjenjat, bëni mirë që ti shtyni për të hënën, ashtu sikundër edhe çështjet e lidhura me punën. Bëni kujdes lidhur me negociatat dhe takimet.

Bricjapi

Një person i cili prej pak kohësh ka hyrë në jetën tuaj, mund të bëhet shumë i rëndësishëm. Historitë e reja të dashurisë janë shumë të favorizuara. Dashuria kërkon më shumë përkushtim, sidomos nëse jeni të dyjëzuar mes dy historive. Me të lindurit e shenjës së demit, ujorit dhe akrepit, raportet janë më intriguese. Mjaft të favorizuara janë edhe projektet e reja.

Ujori

Mund të përjetoni emocione të bukura pozitive lidhur me ndjenjat. Nëse keni të bëni me një person të shenjës së binjakëve mbaheni përgjithmonë. Lidhur me çështjet ekonomike, nuk do të arrini që të zgjidhni gjithçka.

Peshqit

Besojini intuitës! Hiqni dorë nga melankolia dhe largoni mërzinë, e cila do të ndihet gjatë kësaj të premteje. Fundjava do të mësojë realizimin e një dëshire të vjetër. Në dashuri, Hëna do të jetë mjaft e favorshme dhe ju do të jeni tejet bindës. /a.y/noa.al/

Më shumë artikuj

Të fundit