Saturday, July 20, 2024

Këshilla e zonjës Meri: Në mëngjes fillimisht seks, pastaj kafe

- Advertisement -
- Advertisement -

E ftuar në emisionin #gjesi në T7 ishte Astrologjia e njohur Meri Shehu të cilën shikuesit patën rastin ta shohin në një intervistë më ndryshe.

Pos punës dhe karrierës ajo foli edhe për mëngjeset dhe përditshmërinë e saj.

- Advertisement -

Me këtë rast, ajo u ndal edhe tek shenjat e horoskopit duke krahasuar ato me njëra tjetrën. Shembull konkret morri luanin dhe akrepin, shenj të cilës i përket edhe vet ajo.

Zonja Meri tha se akrepit i bënë shumë përshtypje edhe dukja apo pamja e jashtme duke u shprehur se “nëse një luan do ta shihte një lypës në rrugë, do ti ndihmonte dhe do t’ia jepte disa të holla, derisa akrepi do t’i thoshte vishu më bukur, ose të bëjmë biznes apo të seks në fund të fundit…”

Zonja Meri duke qëndruar edhe më tutje tek akrepi duke qeshur tha se “kështu që kur më pyete se çfarë bën në mëngjes, do të thosha në mëngjes është mirë të bësh seks oj motër, pastaj të pish kafe”.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura